Amálčin krámek

   
  
  Krámek náležící k Amálčině mydlárně je unikátním prostorem, kde se téměř zastavil čas. Léta sbírané staré předměty v kombinaci s novým dřevem, které bylo záměrně zestařeno nebo vyvedeno ve starém stylu, dávají tomuto prostoru jedinečnou atmosféru, která na vás dýchne hned ode dveří a kvůli které nebudete chtít odejít.  V zimě je toto kouzlo ještě doplněno příjemným teplem sálajícím z kamen v rohu místnosti.     

    V prodejních regálech najdete mýdla a mýdlové koupele ze zdejší výroby, které celým prostorem krásně voní. Na prodej tu nejsou ale jen mýdla. Své výrobky zde ke koupi vystavují také místní i vzdálenější výrobci. Přehled o šíři a rozmanitosti sortimentu Amálčina krámku si můžete udělat ve fotogalerii "Ze sortimentu Amálčina Krámku"
Sortiment budeme i nadále rozšiřovat vždy podle toho, na jakou zajímavost narazím, takže se určitě dočkáte různých dobrot od okolních výrobců - medy, mošty,... - ale i ručně vyráběných dekoračních předmětů a doplňků pro domácnost či zahradu. A kdo ví, třeba si jednou splním i svůj další sen a k mydlárně přiřadím i uměleckou dílnu, ve které budu vyrábět skleněné vitráže, mozaiky apod.

    V neposlední řadě máte v obchůdku také možnost posedět u dobré kávy a domácí bábovky nebo koláče. Nabídka občerstvení je, samozřejmě, širší. Zajímavostí v zimních měsících je například svařené švestkové nealkoholické pivo.

 

 

Těšíme se na vaši návštěvu!